درب اتوماتیک دراد

بازدیدها: 1056

DORAD

درب های اتوماتیک شیشه‌ای دراد که متداول ترین درب برای اکثر ورودی ها با شیشه ده میل نشکن با داشتن قابلیت‌های رایج درب‌های خودکار، و با مزایای امنیتی و استحکام و طول عمر بالاتر میباشد. به همین دلیل در چند سال اخیر، این مدل از درب‌های نوین توانسته توجهات بیشتری را به خود جلب کند. گروه مهندسی نمای برتر بنابر نیاز مبرم اکثر ساختمانها به این مهم و تلفیق منحصر بفرد نمای مدرن با درب های اتوماتیک بیش از یک دهه تجربه و سابقه اجرای کلیه مدلهای درب های اتوماتیک و کرکره برقی را دارد .

درب اتوماتیک شیشه‌ای دراد   DORAD 

توصیه می‌شود که همیشه قبل از انتخاب نوع درب اتوماتیک شیشه‌ای از میان انواع درب‌های خودکار؛ به نیازهایی که وجود دارد توجه شود و درب اتوماتیک را مطابق با نیازها و کاربری خاص خود مورد انتخاب قرار داد ، زمانی که صحبت از درب اتوماتیک شیشه‌ای سکوریت به میان می‌آید، ضریب ایمنی بالاتر و استحکام زیاد مطرح می‌شود.

درب اتوماتیک شیشه‌ای سکوریت چیست؟

شیشه سکوریت دارای مقاومت بیشتری نسبت به شیشه‌های معمولی و رایج است. این شیشه می‌تواند تا 7 برابر مقاومت بالاتر نسبت به سایر شیشه‌ها از خود نشان دهد. همین‌طور در صورت برخوردی که منجر به شکستگی این نوع شیشه شود، هیچ‌گونه برندگی یا خطری برای افرادی که در تماس با محیط شکستگی هستند، ایجاد نخواهد شد.

درب‌های شیشه‌ای معمولی در صورت شکسته شدن، به تکه‌های تیز و آسیب‌رسان تبدیل می‌شوند .
در سالهای اخیر شیشه های سوپر کلییر و کریستال که از شفافیت خاص بصری ویژه ایی برخوردار هستند و کیفیت بالایی نسبت به شیشه های قبل دارند جایگزین شیشه های قدیمی شده است که گروه مهندسی نمای برتر کلیه محصولات خود را بر پایه سوپر کلییر عرضه میکند .

درب های اتوماتیک دراد با شیشه لمینیت نیز عرضه میگردد که از ضریب ایمنی و امنیتی بسیار بالایی برخوردار است . در این راستا درب های دراد با فریم های اختصاصی که استاندارد های مخصوص را کسب کرده و در انحصار دراد میباشد به مشتریان عرضه میگردد . شیشه لمینیت 5+5 یا 4+6 در فریم ها قابل نصب میباشد . 

مقاومت در برابر حرارت

مقاومت در برابر حرارت ویژگی دیگری است که با درب اتوماتیک شیشه‌ای سکوریت همراه است. این درب‌ها می‌توانند دمایی تا سیصد درجه سانتی‌گراد را تحمل کرده و در آتش سوزی‌ها مقاوم می‌مانند. اما این عدد برای شیشه‌های معمولی به شصت درجه سانتی‌گراد می‌رسد.

از آن جایی که شیشه‌های سکوریت در کوره‌هایی با دمای بالاتر ساخته می‌شوند، ساختار و کیفیت آن‌ها متفاوت است و در سطح بالاتری قرار دارند .

کاربرد درب اتوماتیک شیشه‌ای سکوریت

درب اتوماتیک شیشه‌ای سکوریت امروزه جزء لاینفک هر ورودی میباشد برای بیمارستان‌ها، آزمایشگاه‌ها، کلینیک‌‌ها و همین‌طور برای ساختمان‌های مسکونی که نیاز به ضریب امنیتی بالایی دارند، استفاده می‌شود. شرکت‌ها، مراکز خرید، سینماها، فروشگاه‌های زنجیره و غیره نیز به نصب درب اتوماتیک شیشه‌ای سکوریت روی آورده‌اند.

مزایای استفاده از درب اتوماتیک شیشه‌ای سکوریت

مزایای استفاده از این نوع درب شیشه‌ای اتوماتیک را می‌توان در گروه‌های زیر دسته‌بندی کرد:

امنیت

امنیت یکی از فاکتورهایی است که این نوع از درب‌های خودکار با خود همراه دارند. با نصب درب اتوماتیک شیشه‌ای سکوریت می‌‌توان نسبت به حفظ امنیت محیط مطمئن بوده و ورود به محیط داخلی ساختمان، بدون باز شدن اتوماتیک درب، به هیچ طریق دیگری امکان‌پذیر نخواهد بود.

همین طور چنان که در بالا نیز گفته شد، این درب‌ها در مقابل حرارت مقاوم بوده و نسبت به شکستگی نیز عملکرد قابل تقدیری دارند.

طول عمر

درب اتوماتیک شیشه‌ای سکوریت دارای طول عمر قابل توجهی بوده و می‌توان آن را یکی از پایدارترین درب‌های اتوماتیک دانست. این نوع درب برای مدتی طولانی بدون مشکل عمل کرده و کمترین میزان خرابی را خواهد داشت.

در صورت نیاز می‌توان از سرویس‌های دوره‌ای برای تنظیمات آن استفاده کرد. به جز این، درب شیشه‌ای اتوماتیک از نوع سکوریت؛ هیچ مزاحمت یا حاشیه دیگری ایجاد نخواهد کرد.

سرعت عمل

سرعت عمل باز و بسته شدن لت‌ها در این نوع از درب خودکار، کاملا رضایت‌بخش بوده و کاربری را به همان صورتی که انتظارش را دارند، در اختیار قرار می‌دهد.

زیبایی

زیبایی نیز فاکتوری است که در درب‌های شیشه‌ای اتوماتیک سکوریت پیدا می‌شود. فرم و ساختار این نوع از شیشه، با قالب‌بندی درب که برای آن در نظر گرفته شده است؛ کاملا سازگار بوده و در نهایت محصولی مدرن و درخور بناهای امروزی و شیک به نظر می‌آید.

نصب راحت

نصب درب اتوماتیک شیشه‌ای به سادگی و در زمانی کوتاه  انجام می‌شود و پس از نصب، حاشیه بیرونی درب کاملا تمیز و شیک به چشم خواهد آمد. این در حقیقت همان چیزی است که از محصولات درب‌های اتوماتیک امروزی نیاز است.

انسان مدرن امروزی، دیگر با محصولات سابق و کاری که انجام می‌شد، سازگاری ندارد و نمی‌تواند به اندازه ی کافی رضایت از چنان کارهای ساختمانی کسب کند. به همین دلیل نسل درب‌های اتوماتیک توانست در پروژه‌های ساختمانی جدید و همین طور بناهایی که مورد بازسازی قرار می‌گیرند، جای گرفته و میدان را برای رقیبی دیگر باز نگذارد.

مقاومت

مقاومت در برابر ضربه، حرارت و …