درباره ما

بازدیدها: 921

گروه فنی و مهندسی نمای برتر از سال 85 فعالیت خود را شروع کرد که در ابتدا با ورود به نمای شیشه ایی تک جداره که برای نمای بانک صادرات با شیشه های آبی متداول بود کار خود را آغاز نمود و با طراحی فریم آلومینیومی برای شیشه تک جداره رو کار قدم در اجرای نماهای شیشه ایی با دانش فنی و تجربه گذاشت ،کم کم با نیاز نمای شیشه ایی به فلاشینگ و قاب پنجره و عدم انعطاف پذیری شیشه با نمای کامپوزیت آشنا شدیم و در این راستا با فرستادن نیرو های اجرایی به کشور امارات ( دوبی ) جهت آموزش دیدن توانستیم به صورت حرفه ایی و مهندسی طراحی و اجرای نمای کامپوزیت را شروع کنیم و اجرای دهها پروژه موفق کوچک و بزرگ ما حصل این چالش است .
بعد از این آیتم با توجه به نیاز صنعت ساختمان مدرنیته و نیاز به نمای شیشه ایی مهندسی و مستحکم طراحی و اجرای نمای کرتین وال را به آیتم های کاری خود اضافه کرد و با فراگرفتن دانش فنی و آموزش پرسنل توانسته ایم به صورت تخصصی چندین پروژه کرتین وال را اجرا کنیم و به جرات میتوانیم بگوئیم بی نقص ترین اجرای کرتین وال را برای پروژه بزرگ انجام میدهیم .
چندین سال است که اجرای نمای سرامیک خشک جز لاینفک آپشن های کاری گروه مهندسی نمای برتر میباشد .
در بدو سفارش به گروه ما تیم طراحی به پروژه اعزام شده و در بررسی اولیه نقشه ها و ساختمان مذبور اقدام به تهیه پیش فاکتور و دیتیل اجرایی میکنند . که بعد از تایید کارفرما وارد مذاکره و نهایتا عقد قرارداد میشویم .